تبلیغات
آبادان obodan - آبادان در تعطیلات نوروز فضای شادی به خود می‌گیرد
 
درباره وبلاگمدیر وبلاگ : مجید برغشی
نویسندگان
جستجو

آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
آبادان obodan
شهر من من به تو می اندییشم نه به تنهایی خویش obodan
 شهردار آبادان گفت: با تدارك برنامه‌های مفرح و متنوع، آبادان در طول تعطیلات نوروز فضای شادی به خود خواهد گرفت.

عبدالله یزدان‌خواه امروز در گفتگو با خبرنگار فارس در آبادان افزود: اجرای جنگ شادی در چند نقطه شهر از جمله مهم‌ترین برنامه‌های شهرداری آبادان برای رفاه حال میهمانان نوروزی و شهروندان آبادانی است.
وی اظهار داشت: این جنگ شادی‌ها در هشت شب و همراه با جوایز نفیس خواهد بود كه برنامه‌ریزی شده اجرای این جنگ‌ها در مراكز پرتردد شهر انجام گیرد.
شهردار آبادان ایجاد مراكزی با ‌عنوان « از من بپرس» برای راهنمایی مسافران نوروزی را از دیگر برنامه‌های این شهرداری در نوروز امسال عنوان كرد و افزود: این مراكز در مبادی ورودی و خروجی شهر استقرار خواهند یافت و به همه میهمانان و مسافران نوروزی بروشوری‌های راهنما همراه با نقشه ارائه خواهند داد.
یزدان‌خواه ایجاد بازارهای موقت برای عرضه كالاهای ته‌لنجی در چند نقطه شهر آبادان را از دیگر برنامه‌های این شهرداری عنوان كرد و اظهار داشت: سعی شده است تا با بر چیدن محدودیت‌ها، جوانان آبادانی از فرصت حضور میهمانان و مسافران نوروزی بهره اقتصادی خوبی را ببرند.
وی در ادامه از به‌سازی تمام سرویس‌های بهداشتی موجود در سطح شهر آبادان خبر داد و خاطرنشان كرد: برای رفاه حال مسافران نوروزی در چندین نقطه شهر سرویس بهداشتی و حمام‌های موقت و سیار در نظر گرفته خواهد شد.
شهردار آبادان همچنین از اختصاص چندین نقطه شهر به‌عنوان اقامتگاه میهمانان نوروزی خبر داد و اظهار داشت: علاوه بر مدارس در چند نقطه با نصب چادر اقامتگاه موقت برای اسكان میهمانان نوروزی در نظر گرفته شده است.
وی همچنین از برگزاری سفره بزرگ هفت سین در یكی از پارك‌های شهر خبر داد و گفت: در ساعت تحویل سال علاوه بر راه‌اندازی سفره هفت سین جشنواره سفره‌هفت سین نیز در همان محل برگزار خواهد شد و به تعدادی از شهروندان كه در تزئین و اجرای هفت‌سین سلیقه‌ بهتری از خود نشان دهند، جوایزی اهدا خواهد شد.
شهردار آبادان ابراز امیدواری كرد مجموعه برنامه‌های تدارك دیده شده رضایت میهمانان نوروزی و شهروندان آبادانی را جلب كند.

نوع مطلب :
برچسب ها :


چهارشنبه نوزدهم فروردینماه سال 1388 :: نویسنده : مجید برغشی